77 60 26 53
خرید حضوری
ورود

راهنمای ارسال


موبوتک با ارسال سریع و مطمئن خریدی امن رابرای شما فراهم کرده است.
مدت زمان تحویل کالا
سفارشاتی که در روزهای کاری حداکثر تا ساعت 13 و جمعه‌ها تا ساعت 13 ثبت شود، فردای همان روز تحویل داده می‌شود و سفارشاتی که پس از ساعت ذکر شده ثبت شود در اولین ساعات کاری دو روز بعد تحویل داده می‌شود.

نحوه ارسال کالا

پیک موبوتک :
درحال حاضر طرح تحویل پیک موبوتک در شهر تهران فعال می‌باشد؛ اما به زودی شهرستان‌های استان تهران و شهرهای دیگر ایران هم تحت پوشش قرار می‌دهد.
پست پیشتاز ا
این نوع پست برای سفارش‌های خارج از محدوده شهر تهران در نظر گرفته شده است ولی درصورت درخواست مشتری سفارش‌های شهر تهران هم می‌تواند با پست پیشتاز ارسال شود. پس از ثبت سفارش زمان تقریبی تحویل کالا توسط پست بین 24 تا72 ساعت می‌باشد. در زمان طرح‌های ویژه موبوتک کلیه کالاها چه در شهر تهران چه در خارج از شهر تهران فقط و فقط از طریق پست پیشتاز ارسال می‌گردد.
تیپاکس :
ما تیپاکس را برای سفارش‌های خارج از محدوده شهر تهران برای شما مشتریان عزیز درنظر گرفته‌ایم. تیپاکس در تمامی مراکز استان‌ها دارای نمایندگی می‌باشد. در شهرهایی که تیپاکس دارای نمایندگی می‌باشد در محدوده شهر تحویل کالا درب منزل به صورت رایگان انجام می‌پذیرد. مشتریانی که محل تحویل کالای آن‌ها خارج از محدوده شهر می‌باشد می‌بایستی کالای خود را از دفتر تیپاکس شهر خود دریافت نمایند. زمان تحویل کالا توسط تیپاکس معمولا 24 ساعت می‌باشد. توجه : - پیش از ارسال کالا هماهنگی لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش از طرف موبوتک با مشتری انجام می‌شود.